Змагання з міні-футболу на Кубок Краснокутського селищного голови
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/zobrazhennia_viber_2021-05-29_20-33-06.jpg)
Відповідно до календарного плану спортивно-масових заходів відділу освіти, молоді та спорту Краснокутської селищної ради 29 травня були проведені змагання з міні-футболу на Кубок Краснокутського селищного голови.
У змаганнях взяли участь команди: “Аякс”, “Шторм”,”Сокіл”, Краснокутськ 2, ФК Краснокутськ , ФК “Дублянка”, “Княжа” с Дублянка.
Змагання були цікавими і для гравців, і для їх вболівальників. За підсумками турнірної таблиці третє місце посіла команда “Шторм”, другою була команда “Аякс”.
Переможницею змагань стала команда ФК “Краснокутськ”.
Вітаємо переможців і призерів футбольного турніру та бажаємо успіхів на шляху до перемог!!!!!
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/zobrazhennia_viber_2021-05-29_20-33-06-225x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/zobrazhennia_viber_2021-05-29_20-33-45-225x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/zobrazhennia_viber_2021-05-29_20-34-21-225x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/zobrazhennia_viber_2021-05-29_20-35-03-225x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/zobrazhennia_viber_2021-05-29_20-35-57-225x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/zobrazhennia_viber_2021-05-29_20-36-42-300x225.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/zobrazhennia_viber_2021-05-29_20-37-10-300x225.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/zobrazhennia_viber_2021-05-29_20-37-49-225x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/zobrazhennia_viber_2021-05-29_20-38-41-225x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/zobrazhennia_viber_2021-05-29_20-49-07-225x300.jpg)